نکات مهم درباره فعالیت در تالار گفتمان

اگرچه سعی ما بر این است که تمام موارد خلاف مذهب و قوانین حاکم بر جامعه را پیگیری و حذف نماییم اما با این وجود رسیدگی به یکایک مطالب ارسالی برای ما مقدور نمی‌باشد. بنابراین هر کاربر در قبال مطلب ارسالی خود مسئول است و مدیریت سایت مسئولیتی در قبال صحت مطالب ارسال شده توسط کاربران و تطابق یا عدم تطابق آن با قوانین ندارد. دیدگاه هر کاربر تنها دیدگاه خود اوست و قابل بسط دادن به سایر اعضا یا مدیران تالار نیست.

عضویت در تالار بدین معنا است که پذیرفته اید به قوانین آشکاری چون رعایت حریم خصوصی کاربران، برخورد محترمانه با دیگران، به کار بستن صداقت در مباحث و ... و همچنین به قوانین خاص این تالار (در صورت وجود) احترام بگذارید و رعایت آن را برای خود الزامی بدانید. با کاربران خاطی که قوانین تالار را نقض می‌نمایند برخورد خواهد شد.

شما موافقت می‌کنید که ما حق حذف، ویرایش و یا قفل کردن مباحث و پیام‌ها را به صلاحدید خود داریم. همچنین با ذخیره شدن اطلاعات شما در سایت و یا کوکی‌ها در کامپیوتر خود موافقت می‌نمایید.

اطلاعات هر کاربر بدون رضایت خود او در اختیار شخص ثالثی قرار داده نخواهد شد مگر با حکم کتبی از مراجع قضایی و نهاد‌های مسئول. ما نمی‌توانید مسئولین در قبال حملات نفوذگرانه‌ای که ممکن است منجر به فاش شدن اطلاعات شما بشود مسئولیتی بر عهده بگیریم.

فعالیت تالارهای گفتگوی بانک پزشکان مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران است. لطفا از بحث در باره مسائل سیاسی و مذهبی خودداری کنید. مسئولیت مطالب ارسالی به عهده کاربر ارسال کننده است، و نظر مدیریت سایت نمی باشد.

کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. از به کار بردن عناوین غیر اخلاقی و سیاسی بپرهیزید. در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي ايجاد نماييد. لازم به ذکر است که فعالیت همزمان با بیش از یک شناسه کاربری ممنوع است.

از تجویز هر گونه دارو و درمان های تجویز شده برای خودتان برای دیگر کاربران جدا خودداری کنید. لازم به ذکر است که درمانهای ارائه شده در این سایت صرفا تجربیات دیگر کاربران میباشد و مورد تائید این تالار نیست. برای تشخیص بیماری خود، حتما باید با پزشک و متخصص مربوطه مشورت نمائید. و درمان خود را از آن طریق پیگیری کنید.

کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد. در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، برخورد جدي خواهد شد. از انتخاب عناويني مثل كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، چطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد .

لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد . همچنین اگر سوالات مختلفی دارید باید هر کدام را به صورت جداگانه مطرح نمایید. قبل از ارسال موضوع یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید. از نوشتن یک سوال و یا یک موضوع در چند انجمن مختلف خودداری فرمایید .

این سایت محلی جهت تبادل نظر و گفتگو و به اشتراک گذاری تجریبات شما درباره بیماری ها و مسائل بهداشتی و سلامتی خود است ، هر گونه فعالیت خارج از موضوع در این تالار ممنوع است.

توهین به دیگر اعضا و یا اشخاص حقیقی و حقوقی و بدگویی درباره سایت، وبلاگ و یا پزشکان و بیمارستانها و آزمایشگاهها به هر نحو ممنوع میباشد و کاربر متخلف در اولین فرصت مسدود میشود.

معرفی نرم افزارها و روشهای عبور از فیلترینگ، نرم افزارهای فاقد مجوز قانونی، وب سایت های مخالف شئونات اسلامی و وب سایت های سیاسی به هر عنوان ممنوع است.

در صورتي که مطلبي از يک سايت ديگر را ارسال میکنید ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. انتشار مطالب سایت، کتاب، روزنامه، مجله و ... بدو ن رعایت قوانین حق نشر و مجوز نویسنده اثر به هر نحو ممنوع است.
باید توجه داشته باشید که رسالت این تالار ارتقای سطح دانش و اگاهی کاربران در حوزه سلامت است پس از مطرح کردن مسائلي که باعث آزار و اذيت ديگران شود اکيداً خودداری کنید . در صورتي که غير از اين عمل شود آن اكانت کاربر متخلف در اولين فرصت حذف خواهد شد.

از نوشتن نامه هاي تجاري و يا تبليغات تجاري پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديران حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.

مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق این تالار رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها ، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. بنابراین برای جلوگیری از هر خطر احتمالی بعد از دانلود نرم افزار یا فایل حتما آنرا ویروس یابی کنید.

در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي شود.

قرار دادن لینک فایلهای ترانه های صوتی و یا تصویری و لینک فیلم و سریال در سایت مجاز نیست .
امید است با رعایت قوانین تالارها بتوانیم محیطی سالم و سودمند جهت بحث به اشتراک گذاری تجریبات سلامتی خود و افزایش آگاهی کاربران محترم ایجاد کنیم.
با تشکر - مدیر سایت